Hakkımızda

Marmaris Satılık Kiralık İlanları

Şirketmiz Mugla çevresi ve Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. 1992 yılında fracheising alarak başlangıç yapan kurucularımız ortaklıktan ayrılarak kendi aile şirketini 1994 yılında kurarak Ekonomist Kemal Gonenc tarafından aralıksız bu güne kadar aile üyeleriyle yönetmişlerdir.

Resmi sitemiz Gonencemlak.com.tr kıyılara yönelik portaldır. Marmaris-Emlak.com sitemiz, portföyümüz üzerinden seçilen ilanları, izleyicilere farklı içerikle sunmak için oluşturulmuştur.

Alıcı , satıcı platformu ile; bilgi paylaşımı, aradığını bulabilme aracı olarak internet dünyasında yirmi yıldır yer almaktayız. Sokak sokak satılık kiralık gayrimenkul arama devri bitti. Artık herşey elinizin altında. Müşteri gelecek umuduyla işyerinde beklemek de, tarih oldu.

Gelenekler değişiyor. Yeni dünya sibernetik devrim ile değişti. Bilgiye ulaşmak kolaylaştı. Vizyonumuz, bilgi, birikim, deneyim ve dürüstlük bileşkesidir. Sektördeki yerimizi belirleyen önemli özellik ilkeli çalışma prensiplerini hiç bir zaman taviz vermeden korumak, sürdürmek olmuştur.

Mugla Marmaris emlak haberleri Gonenc gayrimenkul danışmanlık şirketi satılık kiralık ilanları ile ev villa yazlık konut arsa bilgileri aktif portföyümüzden güncellenerek verilmektedir.

Konut kredisi kriterlerine uygun gayrimenkul ilan detayları satılık arsa açıklamaları düzenli kontrol edilerek yenilenmektedir. Yeni kayıt edilen satılık kiralık ilanları, sosyal medya araçları kullanılarak, ayni gün duyurulur.

Rss özet akış sistemi üzerinden de, yeni ilanları izlemek mümkündür. Sayfa sol tarafında bulunan Sektör Haberlerine ücretsiz üye olarak, e-posta adresinize düzenli bilgi gönderilir.

Sadece ilgilendiğiniz konu veya ilan tipleri hakkında gönderi talep edebilirsiniz. Sektör hakkında şirketimizin seçilen ilanları, haber ve duyuruları gonencemlakblog.com sitemizden farklı içerikle ayrıca sunulmaktadır.  

Yogun ilgi gören Marmaris satılık daire ilan bilgileri düzenli yenilenir. Bilgilerin yenilenmesine özel önem verilmektedir. İngilizce, dört adet türkçe web sitemiz konularına göre, dokuz blog sitesiyle 20 yıldır deneyim, birikimlerimizi paylaşıyoruz. Danışmak Kazandırır.

Marmaris-Emlak.com

Sitemiz şirketimizin kuluşunun yirminci yılını aşması ile yayına başlamıştır. Amaç, seçilmiş ilanlar hakkında daha güçlü içerik sunabilmektir. İlanda yer alan bilgilerin farklı içerikle anlatımının zenginlik olduğuna inanıyoruz.

Gereksiz tekrarlardan uzak, video görüntüleri de eklenerek ilanın kapsamlı verilmesine özen gösterilmesine dikkat ettik. Satın almak kararı süreç gerektirir.

Bu sürecin bilgi alt yapısı ne kadar güçlü olursa, yanılma katsayısı oranı da ters yönde azalacaktır. Bu nedenle; pusulanız doğru bilgi olsun.

Slayt görünümü için resimlerden birisi üzerine lütfen tıklayınız.

marmaris-gonenc-emlakcilik
mugla-marmaris-emlak-firmasi
marmaris-emlak-ofisimiz
gonenc-emlak
hakkimizda.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap